Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no ten nawiedzony z tymi restauracjami - musi uważać aby sam jak będzie w Azji - nie stał się smacznym kąskiem i nie wylądował w czyimś brzuchu - co ? już teraz musi odpowiednio się odżywiać aby mięso miało odpowiedni smak i musi pić odpowiednie trunki aby koloryt i bukiet był odpowiedni i aby po tym jak go skonsumują jakiś Azjata nie miał niestrawności - aby z nowu nie pluli że z polski i nie jadalny co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
endriu napisał:
Czepiacie się radnego, chłop mówi co myśli, tylko często nie myśli co mówi........ W dodatku reprezentuje kulturę - w sąsiedniej gminie jest dyrektorem Gminnego Osrodka Kultury.....
No to skompromitował się nieźle jak na takiego"władcę"od kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no faktycznie jest to problem , no i fajnie , ze naszym radnym jest tak wesolo .idiotow nie sieja sami sie rodza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies czy człowiek nieraz trudny wybór...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tylko paranoja , że na samo ogłowienie 24 psów gmina rocznie wydaje 30tys przy jednoczesnym wydaniu 20tys na zasiłki celowe, jak podejrzewam dla dużo większej ilosci ludzi. Także nie dziwię się, że niektórzy widzą potrzebę zrobienia czegos z tym problemem. A propozycja z chinską restauracją była żartem. Nie myślę, zeby radny nie liczył sie z tym, że Polsce zaden Chinczyk nie zaryzykował by podawania psiny narazając sie na utratę klientów. A takim zagorzałym miłośnikom piesków, którzy ich byt bardziej cenią od bytu ludzkiego proponuję darowizny z własnych funduszy, które będa mogli sobie odpisac od dochodu przy rozliczeniu podatku. Wtedy zobaczymy jak wielka jest ich miłosć i oddanie zwierzętom.
Ostatnio edytowany 3 kwietnia 2012 r. o 08:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
To jest tylko paranoja , że na samo ogłowienie 24 psów gmina rocznie wydaje 30tys przy jednoczesnym wydaniu 20tys na zasiłki celowe, jak podejrzewam dla dużo większej ilosci ludzi. Także nie dziwię się, że niektórzy widzą potrzebę zrobienia czegos z tym problemem. A propozycja z chinską restauracją była żartem. Nie myślę, zeby radny nie liczył sie z tym, że Polsce zaden Chinczyk nie zaryzykował by podawania psiny narazając sie na utratę klientów. A takim zagorzałym miłośnikom piesków, którzy ich byt bardziej cenią od bytu ludzkiego proponuję darowizny z własnych funduszy, które będa mogli sobie odpisac od dochodu przy rozliczeniu podatku. Wtedy zobaczymy jak wielka jest ich miłosć i oddanie zwierzętom.
Paranoją jest to, że takie mizerne intelektualnie indywidua wywnętrzają się na forum, prezentując wszystkim swoje ograniczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mos napisał:
Paranoją jest to, że takie mizerne intelektualnie indywidua wywnętrzają się na forum, prezentując wszystkim swoje ograniczenie
Prawdziwe mizerne intelektualnie indywidua poznać po tym co piszą. I na pewno mozna do nich zaliczyc takich , którzy nie wiedzą czym jest wywnętrzanie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Prawdziwe mizerne intelektualnie indywidua poznać po tym co piszą. I na pewno mozna do nich zaliczyc takich , którzy nie wiedzą czym jest wywnętrzanie sie.
Nie odpuścisz - no nie ? Musisz mieć troglodytko ostatnie zdanie ? Co oni wszyscy ode mnie chcą - jestem taka mądra i elokwentna, piszę tak mądrze i odważnie, że aż mury Starostwa i UM drżą ze strachu ( ), a tu takie padalce, sługusy kraśnickiej władzy mi dokuczają ! Niestety - nieszczęściem internetu jest to, iż takie kreatury jak tow. marysieńka zaczęły się nim interesować, odnajdując miejsce do przelewania swych frustracji i fobii, masowo bombardując fora społecznościowe owym "wywnętrznianiem się" (czyli swoimi tzw."przemyśleniami", które normalnych userów doprowadzają do bólu zębów ...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Nie odpuścisz - no nie ? Musisz mieć troglodytko ostatnie zdanie ? Co oni wszyscy ode mnie chcą - jestem taka mądra i elokwentna, piszę tak mądrze i odważnie, że aż mury Starostwa i UM drżą ze strachu ( ), a tu takie padalce, sługusy kraśnickiej władzy mi dokuczają ! Niestety - nieszczęściem internetu jest to, iż takie kreatury jak tow. marysieńka zaczęły się nim interesować, odnajdując miejsce do przelewania swych frustracji i fobii, masowo bombardując fora społecznościowe owym "wywnętrznianiem się" (czyli swoimi tzw."przemyśleniami", które normalnych userów doprowadzają do bólu zębów ...).
Ty masz większy problem ze sobą niz ci wydaje, skoro ze swoimi frustracjami az do piesków musiałes przygonić. Jak po tym widac ciebie wszystko może doprowadzać do bólu zębów, ale tez i trudno o tobie powiedziec jako o normalnym userze. I wywnętrzanie sie jest pisaniem/mówieniem o stanie swojego ducha jaki odczuwamy, dotyczy naszych osobistych doznan wywołanych przezyciami, jest zwierzaniem się innym z naszych tajemnych mysli, ale nie sa tym przemyślenia dotyczące róznych spraw, tym bardziej dotyczące nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[URL=
Ostatnio edytowany 5 kwietnia 2012 r. o 21:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za wyploch ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie sie podziala ta fotka tej pani? Kim ona jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...